Przejdź do treści

Wolontariusze do przedszkoli Montessori
Fundacja Europeum Montessori House

Opis:

Potrzebujemy wolontariuszy do naszych placówek przedszkolnych mieszczących się przy ulicy Rakowieckiej 45 *Niskie Łąki) lub ul. Pugeta 3 (Biskupin). Mile widziane studentki studiów pedagogicznych czy psychologicznych chcących poznać wiedzę dotyczącą pedagogiki Marii Montessori. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2020. Kontakt mailowy lub telefoniczny w tytule wiadomości wpisując preferowaną lokalizację np:"Wolontariat Rakowiecka" czy "Wolontariat Pugeta".

Zadania:

  • pomoc wychowawczyniom
  • wspólna nauka i poznawanie świata
  • odnalezienie się w roli nauczyciela/pedagoga

Czas trwania:

08/12/2019 - 01/02/2020

Dodatkowe informacje:

Poszukujemy także wolontariuszy anglojęzycznych,którzy mogliby przyjść i opowiedzieć o swojej kulturze lub potrzeba także na wolontariat osób bez wykształcenia pedagogicznego czy osoby będące już po studiach chcące nam pomóc.

Korzyści dla wolontariusza:

  • poznanie pedagogiki Marii Montessori
  • nauka empatii i wrażliwości na otaczający świat
  • możliwość poznania punktu widzenia dziecka

Miejsce wolontariatu:

510628 Wrocław

Pugeta 3

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Anna Preis
i-carly@go2.pl
533607753

Zobacz również

2019-10-25
Kultura
Jeśli chcesz tworzyć wydarzenia kulturalne we Wrocławiu (spektakle, wykłady, spotkania, konferencje), lubisz wyzwania i nie boisz się pracy z artystami, mamy dla Ciebie szczególną propozycję. Zapraszamy do grupy szalonych, odważnych i pełnych energii ludzi - wolontariuszy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego.
2019-10-10
Kultura
Centrum Sztuki WRO zaprasza wszystkich chętnych do współpracy w ramach wolontariatu. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w kontakcie z widzami i pracy z artystami, nie boicie się podejmować ambitnych zadań i zastanawiacie się, jak wygląda życie instytucji kulturalnej od strony organizacyjnej - zapraszamy! Na początek proponujemy zaangażowanie w organizację cotygodniowych Niedzielnych Poranków we WRO, czyli serii rodzinnych projekcji i warsztatów