Przejdź do treści

5 grudnia-Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Kinie Nowe Horyzonty

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wolontariuszki i wolontariuszy działających na terenie Wrocławia na spotkanie oraz wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w dniu 5 grudnia (godz. 17.00).

Dzień ten jest dobrym momentem do podziękowania wolontariuszom za dotychczasową wolontariacką pracę, ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz i w trosce o osoby przybyłe z Ukrainy od czasu wybuchu wojny. Wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty, jest okazją do wyjątkowego spotkania oraz integracji wrocławskich wolontariuszy, reprezentujących zarówno środowisko przyjmujące, jak również wolontariuszy z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym.

Organizator przygotował filmowy upominek – projekcję komedii romantycznej „Listy do M. 5”.  Film został wybrany nieprzypadkowo – nie tylko wprowadza nas w świąteczny nastrój, ale także podkreśla cenne wartości, takie jak bliskość, życzliwość i miłość. Będzie on wyświetlany w wersji dwujęzycznej: polskiej z ukraińskimi napisami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc wynikająca z wielkości sali kinowej jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Wolontariusze mogą zapisać się indywidualnie, wypełniając zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy.
Koordynator lub opiekun może zapisać grupę wolontariuszy za pomocą maila na adres: centrum@wolontariat.wroclaw.pl, podając informację o ilości potrzebnych wejściówek.
Dla organizatorów ważne jest,  by zadeklarowana liczba wejściówek stanowiła rzeczywistą liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu.

Wejściówki będzie można odebrać w dniu wydarzenia, tj. 5 grudnia, od g. 16.30 w Kinie Nowe Horyzonty, parter, sala nr 1.

Zadanie realizowane jest w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) na podstawie Memorandum of Understanding pomiędzy Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław z dnia 9.06.2022 oraz Letters of exchange for the provision of suport related to emergency refugee respons in Wroclaw z 09.06.2022.

W razie pytań prosimy o kontakt z zespołem ds. wolontariatu.
tel. 71 77 24 991

Proszę podać nazwę organizacji/ instytucji, w której działa Pan/ Pani jako wolontariusz/ wolontariuszka.
Tak/nie
Przewiń w górę strony