Przejdź do treści

Oferty

Ikona kategorii Kultura
rekrutacja do:
07.10.22

Narodowe Forum Muzyki

https://www.nfm.wroclaw.pl/

Miejsce wolontariatu

cały Wrocław

Kategoria

kultura

Wiek

wolontariat dla osób od 16 roku życia

Osoba do kontaktu

Katarzyna Jodlowski/ Patrycja Gbyl
katarzyna.jodlowski@nfm.wroclaw.pl
728 447 011

Zapisy online

Rekrutacja zako�czonaWolontariat na sezon 2022/2023 ds. Organizacji Wydarzeń Artystycznych NFM.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy organizacji wydarzeń artystycznych w sezonie 2022/2023! Zachęcamy do udziału w wolontariacie osoby powyżej 16 roku życia, pełne pasji do muzyki, chętnie uczące się, komunikatywne, obowiązkowe i otwarte na nowe wyzwania.

Jak zostać wolontariuszem?
Wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, umieszczony poniżej. Będzie on aktywny w okresie naboru na wolontariat, a wyniki rekrutacji zostaną rozesłane drogą mailową. Wypełnienie i przesłanie aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem. Decyzję o dostaniu się na wolontariat podejmą organizatorzy festiwalu po zapoznaniu się z nadesłanymi formularzami.

Zadania:

  • Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in.: wsparcie logistyczne (odebranie artystów z lotniska lub dworca), opieka nad muzykami podczas podróży z hotelu oraz na próby i koncerty, pomoc w organizacji prób, przestrzeni backstage'u oraz realizacji samego koncertu, wsparcie w pracach biurowych.

Czas trwania:

12.10.2022 - 28.02.2022

Dodatkowe informacje:

Dyspozycyjność
Wolontariusze są przydzielani do pomocy przy wybranych projektach, które zazwyczaj wymagają ciągłej dyspozycyjności przez 2-3 dni. Dodatkowo wolontariusze są angażowani w działania administracyjne w biurze w godz. 11:00-16:00. W związku z tym faktem zadeklarowana w formularzu dyspozycyjność pozwoli nam ocenić, czy możliwe jest nawiązaniu współpracy oraz w jakim zakresie. Szczegółowa weryfikacja dyspozycyjności nastąpi już po przyjęciu na wolontariat.

Sprawdźcie swoją dyspozycyjność i podczas wypełnienia formularza uważnie zaznaczcie ją na dołączonym kalendarzu.

Świadczenia i korzyści:

  • Niepowtarzalne wspomnienia, ciekawe znajomości, wzruszenia artystyczne, a także trening negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Niejeden wolontariusz został pracownikiem NFM lub innej instytucji kultury.
  • Wszyscy zyskują bezpłatne uczestnictwo w wybranych koncertach, gadżety NFM i referencje.