Przejdź do treści

Oferty

Ikona kategorii Edukacja i wychowanieIkona kategorii Wsparcie Ukrainy
rekrutacja stała

Fundacja "My z Wami"

https://www.facebook.com/cphwszegini

Miejsce wolontariatu

cały Wrocław

Kategoria

edukacja i wychowanie
wsparcie Ukrainy

Wiek

wolontariat dla osób od 13 roku życia

Osoba do kontaktu

Mariusz Bogucki
mariuszbogucki2@o2.pl
723 673 137

Rekrutacja zako�czonaMy z Wami – pomoc dla Ukrainy

Rozpoczynając nasze działania w Ukrainie, myśleliśmy, że to tylko na chwilę. Mieliśmy nadzieję, że wojna szybko się skończy i będziemy mogli wrócić z granicy do swoich domów. Okazało się, że jest inaczej. Wojna jeszcze się nie skończyła, a my, nie będąc już tak bardzo potrzebni na samej granicy, ruszyliśmy w głąb kraju i tam zobaczyliśmy, jak wiele jest jeszcze do zrobienia. To będą długie miesiące, a nawet lata pracy. Dlatego właśnie zaczęliśmy myśleć i działać długofalowo, wystartowaliśmy z projektami, które dają i będą dawały konkretną i realną pomoc Ukraińcom przez długi, długi czas.

Jednym z nich jest projekt Paczka Dobra. To właśnie do niego chcemy Cię zaprosić. Co miesiąc dostarczamy w głąb Ukrainy setki paczek zawierających podstawowe produkty żywnościowe i higieniczne, a także odzież i artykuły użytkowe, jak choćby świece i zapalniczki. Paczki pakujemy we Wrocławiu i stale potrzebujemy pomocy w ich przygotowaniu do transportów. Jeśli chcesz wesprzeć Paczkę Dobra, zapraszamy serdecznie. Wystarczą Twoje chęci i trochę wolnego czasu w tygodniu (tyle, ile chcesz przeznaczyć), my nauczymy Cię wszystkiego i gwarantujemy, że będzie to proste, satysfakcjonujące i bardzo potrzebne działanie.

Zadania:

  • Wsparcie podczas akcji promujących działanie Fundacji.
  • Wsparcie podczas przygotowywania pomocy, która trafia na teren Ukrainy.
  • Dodatkowe działania specjalne.

Czas trwania:

01.03.2022 - 30.12.2023

Świadczenia i korzyści:

  • Poza możliwościami takimi jak odbycie praktyk czy otrzymaniem niezbędnego certyfikatu uczestnictwa, każdy wolontariusz ma zapewnioną doskonałą atmosferę, dostęp do napoi oraz specjalnych akcji organizowanych dla grona wolontariuszy. Jesteśmy przekonani, że każdy weźmie z nich dla siebie mnóstwo dobrego.
  • Jesteśmy także otwarci na własne pomysły i inicjatywy, które będzie można realizować pod skrzydłami Fundacji