Przejdź do treści

Oferty

Ikona kategorii Kultura
rekrutacja do:
14.07.24

Fundacja Pro Arte 2002

https://simcha.art.pl/

Miejsce wolontariatu

Pawła Włodkowica 7
50-072, Wrocław
(Stare Miasto)

Kategoria

kultura

Wiek

wolontariat dla osób od 16 roku życia

Osoba do kontaktu

Anna Grygoś
wolontariat@proarte.org.pl
726 293 204

Zapisy online

Rekrutacja zako�czonaFestiwal Żydowski SIMCHA szuka wolontariuszy

Dzień dobry,cześć שלום Szanowni Państwo, w tym roku zapraszamy was do wzięcia udziału w wolontariacie Festiwalu SIMCHA! Dołączcie do nas, by wspólnie świętować 26 lat ciężkiej pracy, wspaniałej przygody, wzruszeń i doświadczeń. Jeśli jeszcze z nami nie współpracowaliście, nie szkodzi - wszystko Wam wytłumaczymy. Jeśli od lat wspieracie nas podczas Festiwalu, nie zwlekajcie! Liczymy na Was! Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA to wyjątkowa okazja do prawdziwego spotkania z kulturą żydowską, obserwowania jej różnych elementów i artystycznych osiągnięć. Jak co roku, czekają na nas koncerty, wykłady, wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne, spacery z przewodnikiem, Jarmark Żydowski i wiele innych!

Zadania:

  • Do zadań wolontariusza Festiwalu będzie należeć m.in. pomoc przy organizacji koncertów festiwalowych, obsługa widowni, sprawdzanie biletów, opieka nad gośćmi oraz przybyłymi artystami, a także obsługa punktu informacyjnego i promocja wydarzenia.

Czas trwania:

20.07.2024 - 26.07.2024

Dodatkowe informacje:

Tegoroczna, 26 edycja festiwalu odbędzie się w dniach 20 lipca– 26 lipca 2024 r. Więcej informacji o Fundacji możecie przeczytać na stronie: http://proarte.org.pl/. Zachęcamy także do odwiedzania strony internetowej festiwalu www.simcha.art.pl oraz facebooka. Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie swojej kandydatury na adres mailowy: wolontariat@proarte.org.pl. Koniecznie podajcie numer telefonu, wiek oraz krótkie, jedno zdanie o sobie.

Świadczenia i korzyści:

  • W zamian za pomoc oferujemy darmowy wstęp na festiwalowe wydarzenia, a po zakończeniu Festiwalu – certyfikaty w języku polskim i angielskim.