Przejdź do treści

Targi Pracy i Praktyk na Uniwersytecie SWPS

Czy wolontariat może być sposobem na zdobycie doświadczenia zawodowego? Czym różni się wolontariat od praktyk, czy stażu? Jak rozpocząć przygodę z wolontariatem i dlaczego warto angażować się w działalność społeczną? Na te i inne pytania odpowiemy podczas odbywających się w dniu 19 kwietnia Targów Pracy i Praktyk na Uniwersytecie SWPS.

Targi Pracy i Praktyk na Uniwersytecie SWPS to wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję do nawiązania i budowania sieci kontaktów z pracodawcami oraz praktykodawcami. W ramach Targów organizowane będą wydarzenia towarzyszące: warsztaty, spotkania i prezentacje, podczas których dowiesz się m.in. o kulturze organizacyjnej poszczególnych firm oraz oczekiwaniach pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a także otrzymasz przydatne wskazówki dotyczące procesów rekrutacyjnych.

Podczas stacjonarnej części targów w dniu 19 kwietnia zespół ds. wolontariatu Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego będzie obecny na Kampusie SWPS przy ul. Ostrowskiego 30B. Na naszym stoisku będziemy mówić o wolontariacie i jego rodzajach. Przedstawimy konkretne oferty wolontariatu, w tym propozycje współpracy z różnych wrocławskich organizacji pozarządowych i instytucji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji na stronie.