Wrzesień 2016

Maye

Stowarzyszenie MAYE zostało założone przez ludzi, których wspólną platformą działania jest MUZYKA ART YOGA ECO.

Tworzą je ludzie o przeróżnych charakterach i zainteresowaniach, uzdolnieni muzycznie, mający inklinacje teatralne i artystyczne, ludzie, którzy związani są z szeroko pojętą filozofią i praktyką jogi, kochający zdrowe odżywianie wolne od zadawania cierpienia zwierzętom, dbający o środowisko, a także ci, którzy kierują się dewizą „proste życie i wzniosłe myślenie.”

Specyfika kontaktu z osobami starszymi 18.11.

Informujemy o bezpłatnym, dwuczęściowym szkoleniu "Specyfika kontaktu z osobami starszymi". Zapraszamy na nie osoby, które widzą wokół siebie osamotnienie osób starszych i chciałyby je odwiedzać, bądź już się w to angażują. Szkolenie poprowadzi psycholog na co dzień pracująca w Ośrodku św. Jerzego, gdzie przebywają osoby chore w podeszłym wieku.

termin: 
21.10.2016 17:00 - 20:00
18.11.2016 17:00 - 20:00
koszt: 
bezpłatne

Fundacja "Dajmy Szansę"

Fundacja "Dajmy Szansę" działa od 16.09.2013 roku i prowadzi szereg działań na rzecz różnych grup społecznych mieszkających we Wrocławiu, m.in. Klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży oraz Klub Seniora. W swojej ofercie świadczy również bezpłatne porady prawne, psychologiczne i w zakresie uzależnień.

Fundacja Małe Serduszka

Pomysł założenia Fundacji Małe Serduszka zrodził się w 2016r. na wrocławskiej Starówce.
I choć wszyscy pod względem zawodowym działamy w całkiem innych obszarach, łączy nas jedna, bardzo ważna rzecz – potrzeba niesienia pomocy.
„Bo w życiu najważniejsze jest życie”
Wielokrotnie zdarza się tak, że rodzice lub inne instytucje w obliczu choroby lub niepełnosprawności swojego dziecka lub podopiecznego w dużym stopniu zdani są sami na siebie. Państwowa opieka zdrowotna nie jest w stanie sprostać wszystkim potrzebom.