Maj 2018

Strefa Kultury Wrocław

Biuro Festiwalowe Impart 2016 powstało w 2012 roku z połączenia dwóch instytucji: Wrocław 2016 – biura odpowiedzialnego za zakończoną sukcesem kandydaturę Wrocławia do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury oraz Centrum Sztuki „Impart” – organizacji współtworzącej krajobraz kulturalny miasta od kilkudziesięciu lat. Biuro w nowym kształcie stało się osią organizacyjną roku ESK: zrealizowało setki projektów, przy wielu kolejnych współpracowało z ponad 350 partnerami i tysiącami wrocławian.

wezpomoz.pl

Jesteśmy grupą ludzi-, którzy postawili sobie za cel pomaganie najuboższym mieszkańcom Wrocławia. Bo wszystkim należy się godne życie. nawet jak się podwinie noga.....

Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne INFINITY

Nasze Stowarzyszenie zajmuje się organizacją wielu różnych warsztatów, eventów, konferencji i innych wydarzeń popularyzujących aktywny tryb życia. Realizujemy programy edukacyjne i sportowe dla dzieci i młodzieży oraz inne działania zmierzające do poprawy ich sprawności fizycznej.
Organizujemy lokalne, krajowe i międzynarodowe imprezy sportowe z udziałem wybitnych sportowców i trenerów z zakresu kultury fizycznej i promocji zdrowia.
Wspieramy naszym działaniem placówki edukacyjne oraz kulturalno-oświatowe.

Festiwal Wysokich Temperatur

Kim jesteśmy?
Festiwal Wysokich Temperatur jest międzynarodową imprezą artystyczną organizowaną przez Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu od 2007 roku. Jego ideą jest integracja różnych działań artystycznych z obszaru ceramiki, szkła i rzeźby poprzez wysoką temperaturę. Jest wydarzeniem wpisanym w obchody Święta Wrocławia, był też kilkakrotnie częścią „Nocy Muzeów”.