Dołącz do zespołu Wrocław Global Forum 2017

W lipcu Wrocław po raz ósmy stanie się gospodarzem transatlantyckiej konferencji Wrocław Global Forum. To prestiżowe międzynarodowe forum już na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych wydarzeń w naszym mieście.

Wrocław Global Forum to jedna z najważniejszych konferencji dotyczących bieżącej polityki, ekonomii i bezpieczeństwa w naszej części Europy. Co roku na kilka dni do Wrocławia przyjeżdża kilkuset przedstawicieli świata polityki, biznesu, dziennikarstwa i organizacji społecznych. Organizatorami Wrocław Global Forum są: Miasto Wrocław, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych oraz amerykański think tank Atlantic Council. W tym roku WGF odbędzie się w dniach 6–7 lipca. W związku z tym poszukujemy wolontariuszy, zainteresowanych wzięciem udziału w organizacji konferencji.

To naprawdę proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.wroclawglobalforum.com
i dobrze zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Poszukujemy ludzi otwartych, którzy dobrze czują się w pracy zespołowej i posiadają umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów. Kandydaci na wolontariuszy powinni również znać język angielski w stopniu komunikatywnym oraz odznaczać się wysoką kulturą osobistą.

Każdy wolontariusz ma szansę zdobycia cennego doświadczenia, które w przyszłości zaprocentuje w jego karierze zawodowej. Praca przy WGF to również niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jak w praktyce wygląda przygotowanie dużego międzynarodowego wydarzenia. Wolontariat Wrocław Global Forum to również możliwość wejścia na chwilę do świata wielkiej polityki i dyplomacji, a także poznania osób znanych do tej pory tylko z mediów. Często zdarza się, że kontakty zdobyte podczas konferencji okazują się przydatne w przyszłości. Po zakończeniu wydarzenia każdy wolontariusz otrzyma dwujęzyczny certyfikat, podpisany przez organizatorów konferencji.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestrowania się poprzez stronę internetową www.wroclawglobalforum.com (zakładka „VOLUNTEERS”) oraz do polubienia fanpage na Facebook