7 MDW z wolontariuszami "Wspieram Wrocław"

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? W jaki sposób skutecznie zarządzać czasem? W czym tkwi sekret szybkiej i skutecznej nauki języków?

Na czym polega sprawna komunikacja w zespole? Co zrobić, żeby doba była dłuższa niż 24 godziny? Na te i wiele innych pytań nasi wolontariusze mieli możliwość uzyskania rzetelnej odpowiedzi uczęszczając na szkolenia organizowane w ramach Miejskich Dni Wolontariatu. Tematy wykładów były bardzo różnorodne, a więc każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Proponowane kursy dały niepowtarzalną szansę na poznanie przepisu na sukces w wielu branżach zawodowych, ale także w życiu prywatnym. Uczestnicy zyskali również szereg umiejętności praktycznych, nabyli kompetencji psychospołecznych, odkryli nowe pasje i motywacje.
Oprócz wzięcia udziału w szkoleniach wolontariusze mieli także możliwość wsparcia organizatorów projektu pomocą techniczną. W ramach powierzonego zadania mieli szansę poznać sposób koordynacji szkoleń, zająć się organizacją stanowisk i relacją fotograficzną. Z uczestnictwa w kursach można więc było wynieść podwójne korzyści.

Magdalena Rupp - wolontariuszka WW

Tagi: