Fundacja PozyTYwka

Istniejemy, by nieść pomoc wtedy, gdy życie nabiera smutnych barw, kiedy sensy się gubią, a radosne chwile zdają się ostatecznie znikać z horyzontu. Istniejemy, by pokazać, że każdy – z Tobą na czele – może być szczęśliwy!

Jesteśmy, by nieść pozytywne emocje, by rozsiewać optymizm, wiarę w szczęście, oraz dobrą energię i by te wartości zaszczepiać w ludziach.

Dla nas to właśnie człowiek jest najważniejszy: jego wewnętrzna harmonia, samoakceptacja, czyli – jak to nieraz określają psychologowie – jego dobrostan psychiczny.

Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy w życiu dzieje się coś niepokojącego. Gdy nad głową gromadzą się czarne chmury i gdy nie wiadomo, jak je rozpędzić. Powstaliśmy, aby pomagać, aby dodawać pewności siebie i wytrwałości w dążeniu do założonych celów, w drodze do marzeń.

My wiemy, jak należycie troszczyć się o zdrowie psychiczne i wewnętrzną równowagę. Swą pracą udowadniamy, że szczęście należy się każdemu, a jego osiągnięcie to często kwestia właściwego podejścia, mądrej rozmowy czy wreszcie wiedzy i pomocy doświadczonych fachowców.

Chcemy upowszechnić świadomość, że pomoc psychologiczna czy profesjonalna psychoedukacja powinny być naturalnym wyborem każdego człowieka naszych trudnych, ale i jakże ciekawych czasów.

Kontakt

Telefon: 713383003
Adres e-mail: biuro@fundacjapozytywka.org.pl

Adres

Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław

____________________________________

za treść i formę opisu odpowiada dana instytucja