Praca w zespole nie musi być nudna! Stwórz sobie swój "dream team" i pracuj z przyjemnością!

W obecnych czasach firmy kładą duży nacisk na umiejętność pracy w grupie, zdolności adaptacyjne do pracy w zespole. W jaki sposób zatem zadbać o dobrą atmosferę w zespole, tak aby praca była zarówno efektywna jak i przyjemna?

Właśnie na to pytanie odpowiemy w trakcie warsztatów. Zaczniemy od aktywności budujących więzi i relacje między ludźmi. Następnie przejdziemy przez sesje motywujące i zwiększające zaangażowanie, kończąc technikami pozwalającymi monitorować atmosferę w zespole.

firma: NewVoiceMedia
trener: Anna Linke - Scrum Master w NewVoiceMedia
Swoją przygodę w IT zaczęła prawie 4 lata temu jako tester oprogramowania. Szybko zorientowała się, że zdecydowanie woli pracę z ludźmi niż z oprogramowaniem Ostatnie dwa lata spędziła na pracy z zespołami, pomagając im doskonalić proces, tak aby jak najefektywniej i zarazem przyjemniej wykonywać swoją codzienną pracę. Jako członek zespołu NewVoiceMedia, udziela się w wielu inicjatywach charytatywnych. Ostatnie nasze działania to np. Dotlenieni.org, Miejskie Dni Wolontariatu, NVM Code Club- lekcje programowania dla dzieci, WOŚP, oddawanie krwi i wiele innych.
zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

termin: 
23.11.2017 11:00 - 13:00
limit zgłoszeń: 
0
miejsce: 
Wrocław, ul. Hubska, siedziba NewVoiceMedia

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.