8 typów marnotrawstwa, które znajdziesz w biznesie - Jakościowa Gra Interaktywna

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że to co robisz jest nieefektywne? Filozofia KAIZEN jest Ci obca? Chcesz dowiedzieć się czym jest MUDA? Podczas tej gry będziesz miał okazję wcielić się w rolę pracownika, zejść do GEMBA oraz przekonać się, że doskonalenie procesu nie ma końca!

Ciekawe i efektywne szkolenie poprowadzą pracownicy firmy EY Global Delivery Services Poland Nina Lemieszewska, Mateusz Błażkiewicz.

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trenerzy: Nina Lemieszewska, Mateusz Błażkiewicz - jesteśmy osobami, które nie lubią gdy coś trwa zbyt długo! Nina, ekspertka od Excela, programowanie to dla niej chleb powszedni. Od 3 lat również trenerka pokazująca wszystkie zalety pakietu MS Office, łącznie z programowaniem w VBA. Mateusz to z kolei osoba nastawiona na usprawnianie procesów, nasz trener Lean Six Sigma może opowiedzieć Wam kim jest TIM WOODS oraz przeprowadzić szkolenie Yellow Belt.

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
08.11.2017 14:00 - 17:00
limit zgłoszeń: 
6
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, ul. Śrubowa 1, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.