Zarządzanie czasem - spełnianie życzenia, żeby doba była dłuższa niż 24 godziny

Ten warsztat to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, dlaczego doba jest za krótka na nasze zaplanowane aktywności. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać zasady zarządzania czasem przydatne zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Zastanowią się nad „złodziejami czasu”, a także nad sposobami ich eliminacji. Istotnym punktem warsztatu będzie zapoznanie się z metodami ustalania priorytetów.

Firma: EY Global Delivery Services Poland

Trener:  Darek Sobiecki - obecnie pełni rolę lidera zespołu rekrutacyjnego w EY GDS. Ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i szkoleń, ukończona SGH o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi, a także dyplom AGH w dziedzinie employer brandingu umożliwiły Darkowi na pozyskanie bogatego doświadczenia i wiedzy w obszarze rekrutacji, zagadnień HR a także kompetencji miękkich.

Zapisy: przez portal (ikonka "zgłoś się") lub wysyłając e-mail na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu oraz w temacie wiadomości tytuł szkolenia. 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
15.11.2017 14:00 - 17:00
limit zgłoszeń: 
7
miejsce: 
EY Global Delivery Services Poland, ul. Śrubowa 1, Wrocław
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.