Szkolenie "ABC wolontariatu" w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wolontariat jest tak różnorodny, jak pomysły, które rodzą się w głowach osób aktywnych społecznie. Niezależnie od formy wolontariatu, do każdej z nich dobrze jest przygotować się. Czego warto dowiedzieć się przed rozpoczęciem wolontariatu? Dlatego zapraszamy na szkolenie "ABC wolontariatu - wyobrażenia i rzeczywistość".

Zachęcamy przede wszystkim do spojrzenia na mity, które krążą o wolontariacie. Aktywna forma szkolenia pomoże wypracowac swoje własne zdanie na ich temat. "ABC wolontariatu" to okazja, by poznać wolontariat z różnych perspektyw - od strony prawnej, przez korzyści i trudności z jakimi wiąże się praca wolontariusza, po organizacje realizujące różne projekty we współpracy z wolontariuszami. 

 

koszt: 
bezpłatne
termin: 
05.12.2017 16:00 - 18:00
limit zgłoszeń: 
12
miejsce: 
Wrocław, pl. Dominikański 6, siedziba Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego
Tagi: 

Zgłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie tym wydarzeniem. W tej chwili wszystkie miejsca dostępne na to szkolenie są już zajęte, w związku z tym zakończyliśmy zapisy. Osoby zainteresowane wpisaniem na listę uczestników rezerwowych prosimy o wysłanie wiadomości na adres: centrum@wolontariat.wroc.pl wraz z podaniem tytułu oraz daty szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych szkoleń, warsztatów i spotkań.