Przejdź do treści

ZaPSijaźnij się z Nami.
Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Widzialna Łapa

Opis:

W Widzialnej Łapie wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Studentami lub ludźmi pracującymi. Łączy nas pasja i miłość do zwierząt.  Pomaganie futrzakom uważamy za najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Masz podobną „strukturę”  ? – Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! Istnieje możliwość działań we Wrocławiu oraz w Jeszkowicach, gdzie znajduje się azyl dla zwierząt.

Zadania:

  • Prowadzenie social media
  • Opieka nad zwierzętami w azylu
  • Poszukiwanie domów dla naszych podopiecznych
  • Wizyty u weterynarza z podopiecznymi

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Więc jeśli masz ukończone 18 lat, możesz i chcesz nieodpłatnie część swojego czasu wolnego poświęcić zwierzętom potrzebującym pomocy zostań wolontariuszem Widzialnej Łapy. Tu będziesz mógł wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę w różnych formach działania na rzecz zwierząt, od bezpośredniej opieki nad nimi i ich pielęgnacji do działań w social mediach,mających na celu pozyskiwanie środków na ich utrzymanie i leczenie oraz poszukiwanie dla nich bezpiecznych domów i kochających opiekunów.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Zaświadczenie o odbyciu wolontariatu
  • Satysfakcja z niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom

Miejsce wolontariatu:

55-003 Jeszkowice

Jelczańska 3

Kategorie:

Ekologia i zwierzęta

Tagi:

Dla pełnoletnich

Kontakt:

Agnieszka Polska
administracja@widzialnalapa.pl
tel. 739025559

Zobacz również

2021-09-01
Kultura
Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.
2021-07-01
Kultura
Fundacja Ludzie są Najważniejsi prowadzi ogólnopolskie projekty mające na celu dbanie o miejsca pamięci osób zasłużonych dla lokalnej społeczności lub kraju. Wszelkie podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.