Przejdź do treści

Onkowolontariat - czasem wystarczy rozmowa
Dobrze że jesteś

Opis:

Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszego zespołu wrocławskich onkowolontariuszy to zapraszamy na spotkania informacyjne. Wspieramy pacjentów głównie rozmową, czasem czytamy im lub robimy zakupy. Wolontariusze Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ pracują na rzecz godnego życia w chorobie i godnego umierania w szpitalach na oddziałach hematologii onkologii w całej Polsce. TY również możesz mieć w tym swój udział! Jak? Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się jak dołączyć do Fundacji DOBRZE ŻE JESTEŚ.

Zadania:

  • pomoc w codziennych czynnościach takich jak: zakupy, dowóz na badania, kontakt z rodziną,
  • dajemy przede wszystkim swoją obecność, czas, rozmowę, wsparcie emocjonalne.

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Kandydat na wolontariusza musi spełnić następujące warunki: mieć szczepienie przeciwko Covid, posiadać szczepienie przeciwko żółtaczce typu B, posiadać aktualne (nie starsze niż 3 miesiące) badania krwi i moczu, cieszyć się dobrym stanem zdrowia, mieć ukończone 18 lat.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Prowadzimy profesjonalne szkolenie z onkowolontariatu, można uzyskać certyfikat i kształcić się w tym zakresie.

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Kategorie:

Zdrowie

Tagi:

Kontakt:

Noemi Lech
wroclaw@dobrzezejestes.pl
tel. 534 060 852, 793 500 222

Zobacz również

2021-09-01
Kultura
Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.
2021-07-01
Kultura
Fundacja Ludzie są Najważniejsi prowadzi ogólnopolskie projekty mające na celu dbanie o miejsca pamięci osób zasłużonych dla lokalnej społeczności lub kraju. Wszelkie podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.