Przejdź do treści

Wolontariat w przedszkolu Montessori
Fundacja Europeum - Edukacja Europejska

Opis:

Zapraszamy wolontariuszki/wolontariuszy do naszych kameralnych przedszkoli prowadzonych w duchu pedagogiki Marii Montessori. Nasze placówki Montessori House mieszczą się przy ul. Pugeta (Biskupin) oraz przy ul. Rakowieckiej (Krzyki). Poszukujemy osób z pasją, lubiących dzieci, otwartych, kreatywnych, wytrwałych, sumiennych. Mile widziana znajomość języka angielskiego, zdolności plastyczne, muzyczne. Wolontariat od zaraz do końca roku szkolnego; w terminie dogodnym dla osób chętnych.

Zadania:

  • pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych i porządkowych,
  • pomoc nauczycielom podczas zajęć edukacyjnych i wychowawczych na terenie placówki oraz podczas wyjść do ogrodu lub na spacer,
  • współudział w opracowaniu i tworzeniu pomocy dydaktycznych,
  • obserwacja pracy dzieci

Czas trwania:

15/11/2021 - 28/02/2022

Dodatkowe informacje:

Oferujemy również możliwość odbycia praktyk studenckich bądź późniejszego zatrudnienia w przedszkolu.

Korzyści dla wolontariusza:

  • zapoznanie się z podstawami pedagogiki Marii Montessori,
  • zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi,
  • umowa o wolontariat, zaświadczenie o pracy w ramach wolontariatu.

Miejsce wolontariatu:

50-422 Wrocław

Rakowiecka 45

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Florianna Zimoch
florrian@wp.pl
tel. 797 909 550

Zobacz również

2021-09-01
Kultura
Dołącz do zespołu wolontariatu w Narodowym Forum Muzyki i zyskaj niezwykłe doświadczenia. Chcesz poznać funkcjonowanie naszej instytucji od podszewki, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz przebywać w przestrzeni wypełnionej muzyką? Zapraszamy do nas! Przed zbliżającym się sezonem artystycznym 2021/2022 oraz Międzynarodowym Festiwalem Wratislavia Cantans im. Andrzeja Markowskiego szukamy wolontariuszek i wolontariuszy do Zespołu Obsługi Widowni.
2021-07-01
Kultura
Fundacja Ludzie są Najważniejsi prowadzi ogólnopolskie projekty mające na celu dbanie o miejsca pamięci osób zasłużonych dla lokalnej społeczności lub kraju. Wszelkie podejmowane zadania w ramach Fundacji opierają się na takich wartościach jak: szacunek, partnerstwo, odpowiedzialność, patriotyzm, transparentność, pasja.