Przejdź do treści

Program Wolontariatu Seniorów - kawiarenka internetowa Klubu Seniora
Fundacja Dajmy Szansę

Opis:

Od lat prowadzimy Klub Seniora z kawiarenką internetową. Poszukujemy osób, które dobrze czują się w świecie internetu, komputerów, smartfonów, aplikacji i programów użytkowych, które chciałyby podzielić się swoimi umiejętnościami. Szukamy chętnych, którzy chcieliby włączyć się w nasze działania i wesprzeć tych, którzy stawiają w tej materii pierwsze kroki i chcą robić to prawidłowo. Nasze spotkania, pod opieką instruktora, odbywają się we wtorki 10.00-12:00 i środy 16.00-18:00. Zapraszamy.

Zadania:

  • Wsparcie w obsłudze smartfona
  • Wspracie w obsłudze latopa
  • Wsparcie w korzystaniu z Internetu

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Można u nas korzystać z dostępnego sprzętu, znajdującego się na wyposażeniu fundacji: laptopów, tabletów zwykłych i graficznych. Oferta dla osób od 16 roku życia.

Korzyści dla wolontariusza:

  • Miła atmosfera
  • Aktywizacja
  • Wspólne wyjścia na kręgle

Miejsce wolontariatu:

50-020 Wrocław

Piłsudskiego 95 11 w oficynie

Kategorie:

Seniorzy

Tagi:

Długoterminowe Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Monika Goch
dajmyszanse@op.pl
tel. 508-098-633

Zobacz również

2022-05-31
Kultura
Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do pomocy podczas premiery nowej książki Olgi Tokarczuk, 2 czerwca 2022 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Jeśli masz minimum 16 lat, chcesz uczestniczyć w wielkiej literackiej imprezie, wraz z Fundacją Olgi Tokarczuk, Wydawnictwem Literackim, Wrocławskim Domem Literatury i Wrocławiem Miastem Literatury UNESCO, wyślij swoje zgłoszenie na adres: info@literatura.wroclaw.pl
2022-07-20
Kultura
Odważne kino artystyczne, hity światowych festiwali, nowe filmy bezkompromisowych wizjonerów. Do tego wystawy, działania artystyczne, spotkania i dyskusje z udziałem sław polskiego i światowego kina. 22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń filmowych w Polsce, a przede wszystkim miejsce z niepodrabialną atmosferą, gdzie rodzi się mnóstwo wspaniałych przyjaźni.