Przejdź do treści

Wolontariat w ramach BIENNALE WRO 2019
Centrum Sztuki WRO

Opis:

Zachęcamy do udziału w wolontariacie w ramach 18. Biennale Sztuki Mediów WRO 2019 HUMAN ASPECT. Podobnie jak w poprzednich latach dla tych, którzy chcą włączyć się w przygotowanie i realizację Biennale WRO 2019, opracowaliśmy PRZEWODY SZTUKI, czyli serię spotkań, warsztatów i wykładów, które pozwolą zapoznać się ze specyfiką WRO oraz przygotują do pracy z widzem.

Zadania:

  • nasz pomysł polega na stworzeniu kolektywu, w którym każdy znajdzie dla siebie drogę rozwoju według własnych preferencji, zainteresowań i kompetencji.
  • wsparcie przy realizacji międzynarodowego wydarzenia poświęconego sztuce mediów

Czas trwania:

04/04/2018 - 30/09/2018

Dodatkowe informacje:

Wyślij CV na adres wolontariat@wrocenter.pl, w tytule e-maila wpisując „WRO 2019”. Zachęcamy do współpracy w ramach wolontariatu, praktyk uczelnianych oraz bezpłatnego stażu.

Korzyści dla wolontariusza:

  • poznanie podstaw produkcji i promocji wydarzeń artystycznych, czy kulisy życia kulturalnego
  • poznanie zagadnienia z obszaru sztuki mediów

Miejsce wolontariatu:

50-052 Wrocław

Widok 7

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Kultura Osoby z niepełnosprawnością

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Centrum Sztuki WRO
wolontariat@wrocenter.pl
713433240

Zobacz również

2019-02-25
Dzieci
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby dzielić się swoim wolnym czasem i wspomóc dzieciaki ze Stowarzyszenia Pomocy "Iskierka" w rozwoju i kształtowaniu własnej osobowości. Dzieciaki czekają zarówno na energiczne osoby, chcące zarazić ich swoimi pasjami, ale także na cierpliwe i spokojne, od których będą uczyły się tych cech. Pomagając im w codziennej pracy edukacyjnej pomagasz zapewnić bezpieczną i twórczą atmosferę do rozwoju. Masz wolny czas? Dołącz do Nas! Zostań wolontariuszem!
2019-02-22
Edukacja i wychowanie
BohaterON – włącz historię! to jedna z największych ogólnopolskich kampanii o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im symbolicznych kartek. Przez trzy edycje kampanii Polacy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad 500 tys. kartek! BohaterON to nie tylko pamięć i edukacja, ale także pomoc dla uczestników walk o stolicę.