Przejdź do treści

Zostań Wolontariuszem Fundacji Centaurus
Fundacja Centaurus

Opis:

Bardzo się cieszymy, że czytasz tę treść, ponieważ być może będzie to początek wspaniałej przygody jaką jest wolontariat w fundacji ratującej życie tysięcy zwierząt. Od ponad 13 lat ratujemy zwierzęta (aktualnie prowadzimy największy azyl dla koni w Europie), szukamy im domów i adopcji wirtualnych, prowadzimy dziesiątki akcji edukacyjnych, a także zajęcia z dogoterapii, nagrywamy filmy edukacyjne, organizujemy konferencje ekologiczne... dołącz do nas i zmieniaj świat! Czekamy na Ciebie!

Zadania:

 • organizacja eventów i konferencji
 • pisanie tekstów do fundacyjnego kwartalnika
 • praca koncepcyjna przy kampaniach edukacyjnych
 • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
 • tłumaczenie tekstów (jeśli lubisz i znasz jakiś język :)
 • kontakt ze zwierzakami, również spotkania w ramach zajęć dogoterapeutycznych

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Prowadzimy działania zakrojone na szeroką skalę. Do naszego Wolontariatu zapraszamy każdego, kto ma odrobinę lub wręcz przeciwnie bardzo dużo czasu... osoby, które kochają psiaki, a także takie, które zamiast głaskać, chętniej przetłumaczą tekst... czekamy na osoby z głową pełną pomysłów i takich, którzy świetnie dopełniają zespół w drugim szeregu :D Wpadnij do nas i spraw, by także dzięki Tobie setki zwierząt dostały szansę na lepsze życie.

Korzyści dla wolontariusza:

 • pomaganie potrzebującym zwierzętom i doświadczanie ich wdzięczności
 • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń przy ogólnopolskich projektach
 • poznasz fantastycznych ludzi i być może zdobędziesz przyjaźnie lata
 • mamy nadzieję, że będziemy się wspólnie dzielić doświadczeniem i czerpać ze swojej wiedzy wzajemnie, tak działamy od lat :)
 • zdobędziesz doświadczenie w prowadzeniu projektów od początku, aż po finał

Miejsce wolontariatu:

50-066 Wrocław

Świdnicka 8B

Kategorie:

Ekologia i zwierzęta

Tagi:

Długoterminowe

Kontakt:

Paulina Wieczorek
paulina.wieczorek@centaurus.org.pl
536 502 663

Zobacz również

2019-04-25
Zdrowie
Fundacja W Związku Z Rakiem poszukuje Wolontariusza/ki do pomocy przy codziennych czynnościach dla Pani, która choruje na raka. Pani jest w pełni sprawna, do obowiązków należałoby przede wszystkim: zakupy, pomoc przy porządkach domowych, przy gotowaniu. Pomoc 2,3 godziny dwa lub trzy razy w tygodniu do uzgodnienia z Panią. Bardzo ważne, aby osoba była zmotoryzowana ponieważ Pani mieszka w Sadkowie kilkanaście kilometrów pod Wrocławiem.
2019-05-18
Kultura, Sport i rekreacja, Dzieci
Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas dwóch wydarzeń plenerowych – Dniu Odry (18 maja, Bulwar Xawerego Dunikowskiego) i Dniu Dziecka (2 czerwca, Ogród Staromiejski), w ramach których planowane są m.in.: warsztaty artystyczne i literackie dla dzieci i młodzieży, czytania literatury na żywo w wykonaniu znanych wrocławian i wrocławianek, konkursy z nagrodami oraz zabawy i aktywności wokół książek dla najmłodszych czytelników.