Przejdź do treści

Zostań Wolontariuszem Fundacji Centaurus
Fundacja Centaurus

Opis:

Bardzo się cieszymy, że czytasz tę treść, ponieważ być może będzie to początek wspaniałej przygody jaką jest wolontariat w fundacji ratującej życie tysięcy zwierząt. Od ponad 13 lat ratujemy zwierzęta (aktualnie prowadzimy największy azyl dla koni w Europie), szukamy im domów i adopcji wirtualnych, prowadzimy dziesiątki akcji edukacyjnych, a także zajęcia z dogoterapii, nagrywamy filmy edukacyjne, organizujemy konferencje ekologiczne... dołącz do nas i zmieniaj świat! Czekamy na Ciebie!

Zadania:

 • organizacja eventów i konferencji
 • pisanie tekstów do fundacyjnego kwartalnika
 • praca koncepcyjna przy kampaniach edukacyjnych
 • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
 • tłumaczenie tekstów (jeśli lubisz i znasz jakiś język :)
 • kontakt ze zwierzakami, również spotkania w ramach zajęć dogoterapeutycznych

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Prowadzimy działania zakrojone na szeroką skalę. Do naszego Wolontariatu zapraszamy każdego, kto ma odrobinę lub wręcz przeciwnie bardzo dużo czasu... osoby, które kochają psiaki, a także takie, które zamiast głaskać, chętniej przetłumaczą tekst... czekamy na osoby z głową pełną pomysłów i takich, którzy świetnie dopełniają zespół w drugim szeregu :D Wpadnij do nas i spraw, by także dzięki Tobie setki zwierząt dostały szansę na lepsze życie.

Korzyści dla wolontariusza:

 • pomaganie potrzebującym zwierzętom i doświadczanie ich wdzięczności
 • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń przy ogólnopolskich projektach
 • poznasz fantastycznych ludzi i być może zdobędziesz przyjaźnie lata
 • mamy nadzieję, że będziemy się wspólnie dzielić doświadczeniem i czerpać ze swojej wiedzy wzajemnie, tak działamy od lat :)
 • zdobędziesz doświadczenie w prowadzeniu projektów od początku, aż po finał

Miejsce wolontariatu:

50-066 Wrocław

Świdnicka 8B

Kategorie:

Ekologia i zwierzęta

Tagi:

Długoterminowe

Kontakt:

Paulina Wieczorek
paulina.wieczorek@centaurus.org.pl
536 502 663

Zobacz również

2019-02-25
Dzieci
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby dzielić się swoim wolnym czasem i wspomóc dzieciaki ze Stowarzyszenia Pomocy "Iskierka" w rozwoju i kształtowaniu własnej osobowości. Dzieciaki czekają zarówno na energiczne osoby, chcące zarazić ich swoimi pasjami, ale także na cierpliwe i spokojne, od których będą uczyły się tych cech. Pomagając im w codziennej pracy edukacyjnej pomagasz zapewnić bezpieczną i twórczą atmosferę do rozwoju. Masz wolny czas? Dołącz do Nas! Zostań wolontariuszem!
2019-02-22
Edukacja i wychowanie
BohaterON – włącz historię! to jedna z największych ogólnopolskich kampanii o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im symbolicznych kartek. Przez trzy edycje kampanii Polacy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad 500 tys. kartek! BohaterON to nie tylko pamięć i edukacja, ale także pomoc dla uczestników walk o stolicę.