Przejdź do treści

Slot Art Festival - zgłoś się!
SLOT

Opis:

SLOT nie jest kolejnym festiwalem muzycznym - prawie pół tysiąca wydarzeń to wielkie spektrum tematów i form. Ale kluczowe znaczenie mają też: wyjątkowe miejsce oraz ponad 1500 ochotników, którzy tworzą całe przedsięwzięcie … czy będziesz to Ty?

Najbardziej potrzebująca wsparcia jest ekipa instalacyjna pracująca 3-8 lipca i od 14 -16 lipca. Tak, festiwal możesz mieć wolny! Nie szukamy tu samych "tęgich chłopów" tylko chłopaków i dziewczyn, które zespołowo lub samodzielnie lubią majsterkować i budować. Wyzwań jest trochę ale zapewniamy opiekę doskonałych szefów. Jeśli nawet jeszcze nic nie umiesz ale chcesz - to też ekipa dla Ciebie. Klimat klasztoru w oczekiwaniu na festiwal jest niepowtarzalny, poznasz ten obiekt dużo bardziej niż pozostali wolontariusze.🏋️‍♀️🏋️‍♂️

Zadania:

  • pomoc w instalacji i deinstalacji festiwalu

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Zobacz też pozostałe możliwości, m.in ekipy ochrony, tłumaczy, medyków
Oferta przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. osoby Niepełnoletnie muszą przedstawić zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.
Do tej ekipy poszukujemy osób, którzy są gotowi przyjechać do Lubiąża już w 3 lipca do godz. 17:00 (instalacja) oraz zostać do wieczora 16 lipca (deinstalacja). Przez okres samego festiwalu możesz mieć wolne. 

Korzyści dla wolontariusza:

  • poza czasem pracy, wolontariusz może nieodpłatnie uczestniczyć we wszystkich punktach programowych oferowanych na festiwalu
  • umowa wolontaryjna
  • wolontariusz otrzymuje karnet na prysznice (5 szt.) oraz kawę i herbatę (10 szt)
  • udział w szkoleniach, spotkaniach informacyjnych oraz integracyjnych
  • w czasie instalacji/deinstalacji zapewniamy wolontariuszom nocleg i posiłki

Kategorie:

Kultura

Tagi:

Najpilniejsze

Kontakt:

Paulina Szymura
wolontariat@slot.org.pl
600097092

Zobacz również

2019-07-13
Dzieci
Poszukujemy opiekunów dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Organizujemy dwutygodniowe obozy rehabilitacyjno-kontaktowe w na terenie województwa pomorskiego, gdzie możesz przyjechać jako opiekun osoby niepełnosprawnej zarówno na wolontariat, jak po to, by w uzgodnieniu z władzami uczelni odbyć praktyki studenckie. Obozy odbywają się w terminie 13-27 lipca.
2019-07-09
Dzieci
Ośrodek Wsparcia - MOPS ul. Reymonta 8 we Wrocławiu poszukuje wolontariuszy/ animatorów dla dzieci. Animatorzy potrzebni są głównie do przeprowadzenia zabaw i animacji, dla dzieci zamieszkujących w Ośrodku, w trakcie zorganizowanego wydarzenia.