Przejdź do treści

Wolontariat w przedszkolach Montessori
Fundacja Europeum Montessori House

Opis:

Szukasz wolontariatu,który wzbogaci Twoje wnętrze? Chcesz poznać nurt pedagogiki Montessori? Masz do zaoferowania wolny czas,który chcesz pogodzić ze studiami? Czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy wolontariat. Gdzie? ul. Pugeta 3 oraz ul. Rakowiecka 45 we Wrocławiu. W jakim czasie? rano, przed południem, popołudniami-dostosujemy się do Ciebie i Twojego grafiku. Niekoniecznie musisz być studentem/studentką :)

Zadania:

  • pomoc w nauce i opiece
  • pomoc w wychodzeniu na spacery i nauce samodzielności
  • wspólne poznawanie świata zgodnie z ideą Montessori

Czas trwania:

13/09/2019 - 13/11/2019

Dodatkowe informacje:

Szukamy kogoś kto posiada zdolności: plastyczne, muzyczne, językowe

Korzyści dla wolontariusza:

  • poznanie pedagogiki Marii Montessori
  • poznanie swoich możliwości do pracy z dziećmi

Miejsce wolontariatu:

51-628 Wrocław

Pugeta 3

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Dzieci

Tagi:

Kontakt:

Anna Preis
i-carly@go2.pl
tel. 797 909 550

Zobacz również

2019-10-10
Kultura
Centrum Sztuki WRO zaprasza wszystkich chętnych do współpracy w ramach wolontariatu. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w kontakcie z widzami i pracy z artystami, nie boicie się podejmować ambitnych zadań i zastanawiacie się, jak wygląda życie instytucji kulturalnej od strony organizacyjnej - zapraszamy! Na początek proponujemy zaangażowanie w organizację cotygodniowych Niedzielnych Poranków we WRO, czyli serii rodzinnych projekcji i warsztatów
2019-03-18
Kultura
Zapraszamy do współpracy osoby, które skończyły 16 lat i chciałyby zaangażować się w pracę naszej instytucji – wesprzeć działania produkcyjne, zaopiekować się artystami, oprowadzić gości, przygotować, sprawdzić, znaleźć, dopilnować, uczestniczyć, dobrze się bawić, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się nowych rzeczy, popisać się swoimi umiejętnościami, rozwinąć pasje.