Przejdź do treści

Zielony Mikołaj szuka pomocników
TOWARZYSTWO POMOCY IM. ŚW. BRATA ALBERTA KOŁO WROCŁAWSKIE

Opis:

Od prawie 25 lat organizujemy kwestę Zielony Mikołaj, z której dochód jest przeznaczany jest na zakup prezentów dla mieszkańców schronisk dla osób doświadczających bezdomności. Kwestujemy przez 4 dni w 7 centrach handlowych we Wrocławiu. Nasi Wolontariusze kwestują parami i zmieniają się co 2 godziny, aby każdemu dać możliwość włączenia się w tę akcję bez nadmiernego obciążania i tak napiętego grafiku dnia codziennego :-)

Zadania:

  • bycie sobą i dzielenie się z innymi swoim dobrem ;-)
  • kwestowanie do zaplombowanych puszek,
  • odważne podchodzenie do potencjalnych Darczyńców
  • pozostanie w kontakcie z nami ;-)

Czas trwania:

30/11/2019 - 06/12/2019

Dodatkowe informacje:

Najbardziej zależy nam na pełnoletnich wolontariuszach. Jednak kwestować może każdy jeśli tylko ma w parze osobę powyżej 18 roku życia. Jeśli mamy większe grupy młodych niepełnoletnich Wolontariuszy szukamy dla nich zawsze pełnoletniego koordynatora.

Korzyści dla wolontariusza:

  • porozumienie wolontariackie
  • możliwość zaangażowania się w inne działania według własnych możliwości i potrzeb
  • podziękowania i zaświadczenia o podejmowanych działąniach wolontariackich
  • udział w spotkaniach dla wolontariszy
  • możliwość nawiązania nowych ciekawych znajomości

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Do końca rekrutacji zostało
dni

Kategorie:

Inne Osoby z niepełnosprawnością Seniorzy

Tagi:

Kontakt:

Anna Olbryt
anna.olbryt@tpba.pl
570 363 144

Zobacz również

2019-10-25
Kultura
Jeśli chcesz tworzyć wydarzenia kulturalne we Wrocławiu (spektakle, wykłady, spotkania, konferencje), lubisz wyzwania i nie boisz się pracy z artystami, mamy dla Ciebie szczególną propozycję. Zapraszamy do grupy szalonych, odważnych i pełnych energii ludzi - wolontariuszy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego.
2019-10-10
Kultura
Centrum Sztuki WRO zaprasza wszystkich chętnych do współpracy w ramach wolontariatu. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w kontakcie z widzami i pracy z artystami, nie boicie się podejmować ambitnych zadań i zastanawiacie się, jak wygląda życie instytucji kulturalnej od strony organizacyjnej - zapraszamy! Na początek proponujemy zaangażowanie w organizację cotygodniowych Niedzielnych Poranków we WRO, czyli serii rodzinnych projekcji i warsztatów