IV Piknik Wolontariatu na Wyspie Słodowej

Partnerstwo na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku "Razem dla Wolontariatu", Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społeczego-Miejskie Centrum Wolontariatu zapraszają na IV Piknik Wolontariatu na Wyspie Słodowej – 3 VI 2017 r.

Na uczestników czekają poniższe atrakcje:

• wyjątkowe spotkania z wolontariuszami;
• malowanie twarzy dla dzieci;
• warsztaty robienia baniek mydlanych;
• sesje zdjęciowe w CYK BUDCE;
• gry sportowe i rekreacyjne;
• konkursy z nagrodami;
• a przede wszystkim spotkania pomiędzy wolontariuszami a reprezentantami innych organizacji pozarządowych i instytucji w atmosferze pikniku w samym sercu miasta.

Piknik Wolontariatu rozpocznie się w dniu 3 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 14:00. Do wspólnego piknikowania zapraszamy przedstawicieli organizacji, instytucji i firm wraz ze swoimi wolontariuszami. Ze względu na typowo piknikowy charakter spotkania, zachęcamy do zorganizowania swojego udziału w nim na własnych kocach/siedziskach oraz nastrojenie się przede wszystkim na dobrą zabawę i integrację. Partnerów prosimy o przygotowywanie swoich atrakcji na Wyspie Słodowej od godziny 13:00.

Potwierdzenie udziału w Pikniku Wolontariatu należy zgłosić do dnia 31 maja 2017 roku na adres mailowy: centrum@wolontariat.wroclaw.pl.

Jak przy każdej imprezie plenerowej, istnieje ryzyko wystąpienia złych warunków atmosferycznych.
W przypadku odwołania lub przeniesienia imprezy będziemy kontaktować się z przedstawicielami zgłoszonych organizacji.

Szczegółowe informacje dotyczące Pikniku Wolontariatu znajdują się w Regulaminie. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia udzielane są w również w biurze Miejskiego Centrum Wolontariatu przy ul. Św. Marcina 4 oraz pod numerem telefonu: 71 71 42 415.