Przejdź do treści

Fotograf-wolontariusz poszukiwany
Fundacja Pręgowane i skrzydlate

Opis:

Fundacja Pręgowane i skrzydlate pilnie poszukuje wolontariusza - fotografa - (amatora/profesjonalisty) do wykonania zdjęć do ogłoszen adopcyjnych swoich kocich podopiecznych. Bez dobrych zdjęć nie możemy ogłaszać naszych kocich podopiecznych. Dobre zdjęcia dają nam dużą szansę na adopcje. Jeśli nasi podopieczni znajdują nowe domy, my możemy pomagać dalej, przyjmując nowe zgłoszenia, dając schronienie kolejnym kotom.

Zadania:

  • wykonanie zdjęć kocim podopiecznych w ich domach tymczasowych na terenie Wrocławia.
  • termin wykonania zdjęć do dogadania

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Zapraszamy na bloga i fb Fundacji https://www.facebook.com/pregowaneiskrzydlate/ http://pregowaneiskrzydlate.blogspot.com/

Korzyści dla wolontariusza:

  • zaświadczenie o wolontariacie
  • poznanie specyfiki działania fundacji działającej na rzecz zwierząt

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Kategorie:

Ekologia i zwierzęta

Tagi:

Dla niepełnoletnich

Kontakt:

Aleksandra Soczyńska - Kardysz
pregowaneiskrzydlate@wp.pl
tel. 575 747 471

Zobacz również

2020-09-05
Kultura
Fundacja PRO ARTE 2002 ruszyła oficjalnie z naborem Wolontariuszy na Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA 2020! Tegoroczna, 22 edycja festiwalu odbędzie się w dniach 5 - 11 września 2020r. Festiwal to wyjątkowa okazja do prawdziwego spotkania z kulturą żydowską, obserwowania jej różnych elementów i artystycznych osiągnięć. Jak co roku, czekają na nas koncerty, wieczorne seanse filmowe, wykłady, wystawy, warsztaty językowe, panele dyskusyjne, spacery z przewodnikiem (w tym spacer rowerowy!)
2020-06-18
Edukacja i wychowanie, Kultura

Celem kampanii społecznej "Wrocław na językach świata" jest umożliwienie obcokrajowcom przebywającym we Wrocławiu bezpłatnej nauki języka polskiego. Spotkania językowe prowadzone są przez mieszkańców Wrocławia - Wolontariuszy w ponad 70 miejscach udostępnianych bezpłatnie przez Partnerów kampanii (restauracje, kawiarnie, miejsca udostępniane przez samorząd, ngo, kościoły i związki wyznaniowe).