Przejdź do treści

Spotkanie Otwarte Amnesty International
Amnesty International

Opis:

Interesują cię prawa człowieka? Czy niesprawność na świecie traktujesz osobiście? Czy chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności aktywistów? Dołącz do naszej wrocławskiej grupy Amnesty International. Niezależnie kim jesteś, zapraszamy na spotkanie które odbędzie się 06.11 w Księgarni Hiszpańskiej o godzinie 18:00, na którym opowiemy ci o naszej działalności i formach zaangażowania.

Zadania:

  • aktywizm społeczny,
  • działania edukacyjne,
  • organizacja akcji ulicznych i Maratonu Pisania Listów

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/407675740153461

Korzyści dla wolontariusza:

  • satysfakcja

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Kategorie:

Inne

Tagi:

Kontakt:

Aleksander Noordenbos
wroclaw@amnesty.org.pl
brak

Zobacz również

2019-10-25
Kultura
Jeśli chcesz tworzyć wydarzenia kulturalne we Wrocławiu (spektakle, wykłady, spotkania, konferencje), lubisz wyzwania i nie boisz się pracy z artystami, mamy dla Ciebie szczególną propozycję. Zapraszamy do grupy szalonych, odważnych i pełnych energii ludzi - wolontariuszy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego.
2019-10-10
Kultura
Centrum Sztuki WRO zaprasza wszystkich chętnych do współpracy w ramach wolontariatu. Jeśli chcielibyście się sprawdzić w kontakcie z widzami i pracy z artystami, nie boicie się podejmować ambitnych zadań i zastanawiacie się, jak wygląda życie instytucji kulturalnej od strony organizacyjnej - zapraszamy! Na początek proponujemy zaangażowanie w organizację cotygodniowych Niedzielnych Poranków we WRO, czyli serii rodzinnych projekcji i warsztatów