Przejdź do treści

Spotkanie Otwarte Amnesty International
Amnesty International

Opis:

Interesują cię prawa człowieka? Czy niesprawność na świecie traktujesz osobiście? Czy chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności aktywistów? Dołącz do naszej wrocławskiej grupy Amnesty International. Niezależnie kim jesteś, zapraszamy na spotkanie które odbędzie się 06.11 w Księgarni Hiszpańskiej o godzinie 18:00, na którym opowiemy ci o naszej działalności i formach zaangażowania.

Zadania:

  • aktywizm społeczny,
  • działania edukacyjne,
  • organizacja akcji ulicznych i Maratonu Pisania Listów

Czas trwania:

Rekrutacja stała

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/407675740153461

Korzyści dla wolontariusza:

  • satysfakcja

Miejsce wolontariatu:

Wrocław

Kategorie:

Inne

Tagi:

Kontakt:

Aleksander Noordenbos
wroclaw@amnesty.org.pl
brak

Zobacz również

2020-02-14
Kultura
Wrocław: TEDxRóżanka w Firleju poszukuje Social Media Ninja do prowadzenia Instagrama! Cześć! Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączył wolontariusz, który zajmie się administrowaniem i rozbudową kanału Instagram, opracowywaniem publikowanych materiałów oraz współpracą z zespołem graficznym. Jeśli chcesz współtworzyć z nami wydarzenie TEDx, który odbędzie się 16.05.2020 roku we Wrocławiu, dobrze znasz platformę Instagram - skontaktuj się: info@tedxrozanka.com
2019-10-25
Kultura
Jeśli chcesz tworzyć wydarzenia kulturalne we Wrocławiu (spektakle, wykłady, spotkania, konferencje), lubisz wyzwania i nie boisz się pracy z artystami, mamy dla Ciebie szczególną propozycję. Zapraszamy do grupy szalonych, odważnych i pełnych energii ludzi - wolontariuszy Instytutu im. Jerzego Grotowskiego.